APPLICATIONS TECHNICAL LEAD v Plzni

Do mezinárodní společností dodávající infrastrukturu, zařízení a technologická řešení v energetice hledáme zkušeného a ambiciózního Technical Application Leada, který povede tým 8 odborníků.

Firma se stará o komplexní služby pro pobočky skupiny, které zahrnují inovaci business procesů, vývoj systémů, provoz a zlepšení business systémů, a v neposlední řadě nastavení a provoz IT infrastruktury. K tomu využívá digitální technologie jako je umělá inteligence, datová analýza, cloudové služby, internet věcí. Společně tyto technologie poskytují pokročilé a daty řízené pracovní prostředí.

POPIS POZICE

  • komplexní řízení týmu, vedení a podpora projektů souvisejících se změnami a vývojem aplikací
  • řízení procesu rozvoje, integrity a efektivity provozu aplikací
  • zajištění využití optimálních řešení se smysluplným a měřitelným přínosem
  • koordinace činností a klíčové propojení mezi různými technickými týmy a vlastníky podnikových procesů
  • aktivní účast na strategických projektech, správě a chodu aplikací
  • detailní uchopení a zdokumentování komplexního prostředí aplikací
  • spolupráce s ostatními odděleními na úpravách a přípravě optimální architektury a její realizaci
  • dodavatelská výběrová řízení

PROFIL KANDIDÁTA

  • praxe na obdobné pozici
  • angličtina a čeština na velmi dobré úrovni
  • zkušenosti s využíváním efektivní aplikační architektury, vývojovými nástroji a frameworky a životním cyklem aplikací
  • schopnost pracovat samostatně nebo s omezeným dohledem a zároveň se plně zapojit jako člen týmu
  • dynamické plánování a stanovování priorit práce
  • výhodou: AWS/Azure/Cloud, ITIL, certifikace na Microsoft  Windows (Microsoft Certified Systems Engineer nebo podobné)

NABÍZÍME

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • HO – hybridní spolupráce po zaškolení
  • firemní vzdělávání a odborná školení
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené + 2 Sick Day

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Plzeň

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Váš konzultant

Jana Vlčková Diddenová