Vývoj ERP pro vědecké instituce – Vsetín

Do menšího flexibilního týmu ve Vsetíně, který se věnuje vývoji ekonomického systému napříkald pro Akademii věd, Masarykovu univerzitu nebo Ostravskou univerzitu, hledáme vývojáře na různých úrovních seniority.

POPIS POZICE

  • vývoj nových modulů pro webové rozhraní ke správě administrativy
  • přeprogramování sestav z FastReport do FastReport.NET
  • vývoj nového systému pro přidělování odměn, systému na zpracovnání daňových slev (růžový formulář)
  • údržba a opravy staršího kódu

PROFIL KANDIDÁTA

  • zkušenost s programováním v C# či SQL
  • angličtina na úrovni čtení dokumentace

Výhodou je znalost některého z nástrojů PowerBuilder, Blazor nebo FastReport, a/nebo databází Oracle nebo MS SQL.

NABÍZÍME

  • práci na HPP i IČO
  • odměny ke mzdě
  • flexibilní pracovní dobu
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávání a školení
  • služební automobil pro seniorní kandidáty

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás procaovní nabídka zaujala, pošlete váš životopis přes tlačítko níže.

LOKALITA

  • Vsetín

Typ úvazku

  • Plný úvazek
  • IČO/Živnost

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Odměny ke mzdě
  • Služební automobil
  • Sick Days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení

Vhodné pro

  • Absolventi

Váš konzultant

Ivana Sochová