Systémový specialista – Zruč nad Sázavou

Pro klienta z oblastí automotive ze Zruče nad Sázavou hledáme systémového specialistu, který by se věnoval správě stávajícícho informačního systému a zároveň pomohl s implementací nového hardwaru a podporou klíčových uživatelů.

POPIS POZICE

  • Podpora firemních informačních systémů a správa databází SQL
  • Podpora klíčových uživatelů
  • Testování a implementace nových a rozvoj stávajících řešení
  • Spolupráce s dalšími členy týmu a externími dodavateli služeb
  • tvorba a údržba dokumentace
  • rozvoj a zlepšení stávajícího řešení Microsoft Power Platform

PROFIL KANDIDÁTA

  • angličitna na komunikativní úrovni
  • orientace v SQL, tvorba dotazů a práce s daty, jejich propojení pro tvorbu výstupů

Výhodou je předchozí praxe v IT výrobního podniku a zkušenosti s programováním například v C# nebo Java.

NABÍZÍME

  • měsíční příspěvek do cafeterie
  • příspěvek na dopravu
  • půlroční bonus a pravidelné navyšování mzdy
  • pět týdnů dovolené
  • odborné vzdělávání a příležitosti ke kariernímu růstu
  • dotované závodní stravování
  • home office jeden až dva dny v týdnu
  • smlouva na dobu neurčitou

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete váš životopis přes tlačítko níže.

LOKALITA

  • Zruč nad Sázavou

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Infrastructure

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Cafeteria systém
  • Vzdělávací kurzy a školení

Vhodné pro

  • Absolventi

Váš konzultant

Ivana Sochová