Specialista IT infrastruktury a kybernetické bezpečnosti

Pro našeho klienta významnou mezinárodní společnost v oblasti zdravotnických zařízení hledáme specialistu IT infrastruktury a kybernetické bezpečnosti.

Chcete být součástí inovativní firmy, která mění zdravotnictví, a zároveň chránit kybernetickou bezpečnost a podílet se na rozvoji IT infrastruktury? Přihlaste se!

POPIS POZICE

  • Návrh, implementace a správa IT infrastruktury celé společnosti
  • Zabezpečení a monitorování sítí, aplikací a zařízení před kybernetickými hrozbami
  • Řešení bezpečnostních incidentů a prevence budoucích rizik
  • Spolupráce s týmem vývoje na zajištění bezpečných softwarových řešení
  • Integrování nových systémů do stávající infrastruktury
  • Zajišťování dostupnosti serverové IT infrastruktury pro uživatele IS
  • Předcházení výpadkům IT infrastruktury a navrhování nápravných opatření

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenosti s konfigurací a správou sítí a serverů
  • Dobrou znalost operačních systémů (Windows, Linux, atd.)
  • Znalosti ITIL
  • Zkušenost se systémy zálohování a archivace dat
  • Znalost zabezpečení cloudových a virtualizačních technologií (AWS, Azure, VMware, atd.) a zkušenost s antivirovou ochranou
  • Připojení a konfigurace koncových síťových zařízení do datové sítě LAN

NABÍZÍME

  • HPP a dlouhodobou spolupráci
  • Motivující finanční hodnocení
  • Možnost podílet se na zajímavých mezinárodních projektech
  • Profesní růst
  • Odborná školení a pravidelné vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • Práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • Firemní školku
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • plat
  • Dovolenou navíc
  • Sportování
  • Výhodné firemní tarify a i pro rodinné příslušníky
  • Nástup ihned nebo dle domluvy

OZVĚTE SE NÁM

Zaujala vás nabídka? Těšíme se na vás!

LOKALITA

  • Slaný

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Cyber & Security
  • Infrastructure

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Daria Onufriiets