DWH Analytik/Vývojář – Na Zelené Louce

Pro našeho klienta, který vyvíjí a provozuje moderní systém pro finanční sektor po celé Evropě téměř 15 let hledáme zkušeného DWH Analytika, který bude pracovat na vybudování nového DWH pro nově implementovaný Core Banking System.

Budete pracovat na projektu na zelené louce pro bankovní entitu, která nyní implementuje nový core banking system, ke kterému je potřeba vybudovat nový DW. Je zde možnost být u začátku něčeho nového a práci si směřovat podle sebe.

POPIS POZICE

Vzhledem k tomu, že nově zavádějí nový core banking system pro celou bankovní skupinu a Vy budete na začátku, je zde možnost si věci tak trochu nastavit podle sebe. Je potřeba vybudovat nový DWH + se částečně postarat o ten současný. Spolupracovat budete s kolegy po celé EU.

  • Budete tvořit nový DWH systém pro více finančních entit (banka, obchodník s cennými papíry, obchodník s devizami)
  • Budete se podílet na správě stávajícího systému postaveného na SQL Server
  • Ve své roli budete komunikovat se zástupci businessu, ale i regulatorních oddělení a konzultovat jejich požadavky na úpravy DWH a reporting
  • Čeká Vás analýza uživatelských požadavků a návrh řešení (design změn v importech do DWH, v datovém modelu DWH, ve způsobu zpracování dat uvnitř DWH)
  • Reporty budete nejen navrhovat, ale i programovat a implementovat

PROFIL KANDIDÁTA

  • Znalost designu datového modelu DWH
  • Návrh a implementace reportů v DWH
  • Zkušenost s datovým modelováním v CASE nástrojích (např. Enterprise Architect)
  • Pokročilé zkušenosti v SQL (výhodou T-SQL)
  • Znalost datových oblastí ve finančních institucích je významnou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

  • Kreativní práce při vývoji vlastních informačních systémů v mladém kolektivu
  • Časová flexibilita, možnost pracovat jak z domova, tak z kanceláře v centru Prahy, Brna a Zlína
  • Nabídka individuálních lekcí angličtiny a spolupráce se zahraničními kolegy
  • Multisport karta plně hrazená zaměstnavatelem
  • Příspěvek na stravné
  • Sick day a 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Data Science & Analytics

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

Váš konzultant

David Veverka