ERP developer

Elektronické řídicí jednotky, osvětlení a zakázková výroba elektrotechniky jsou naše klíčové obchodní činnosti.

Dodáváme řešení v oblasti elektroniky a osvětlení pro automobilový průmysl, zdravotnictví a jiné průmyslové obory.

Právě hledáme ERP developera, který bude mít na starosti správu ERP systému pro podporu interních procesů.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Správa ERP sytému pro podporu firemních procesů
  • Provedení a analýza změn, spolupráce s vývojáři, testery
  • Zajišťování podpory pro interní uživatelé
  • Vytvoření dokumentace k provedeným změnám
  • Práce v databázi Oracle, příprava analýz a reportů
  • Rozvoj nových procesů a návrhů pro zlepšení

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Znalost základů programování a SQL (MySQL, PL/SQL)
  • Znalost angličtiny pro občasnou komunikaci s kolegy ze zahraniční

NABÍZÍME

  • Práci v prosperující inovativní společnosti, která je významným dodavatelem pro automobilový průmysl
  • Práci v menším týmu lidí a přátelskou atmosféru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home office dle domluvy
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie až 12 000 Kč ročně
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy
  • Nástup ihned nebo dle domluvy

OZVĚTE SE NÁM

Je to něco pro vás? Přihlaste se!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Pardubice

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • IT Consultation

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Cafeteria systém
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Daria Onufriiets