IT Administrátor pro firmu v Plzni

Do mezinárodní společností dodávající díly do motorů hledáme kandidáty pro pozici IT administrátora. Je součástí menšího IT týmu, který má na starosti CNC terminály, NDT počítače a terminály, zálohování, servery a kamerový systém firmy.

POPIS POZICE

  • správa HW a SW zařízení firmy, zejména helpdesku firmy, instalace, servis a podpora uživatelů
  • správa Windows Serveru a Active Directory
  • správa VMware / Veeam
  • řešení požadavků dle provozní situace firmy
  • komunikace se sesterskými společnostmi a mateřskou centrálou zejména v anglickém jazyce

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • plynulá znalost angličtiny a češtiny nebo slovenštiny
  • ideálně praxe 2 až 3 roky na obdobné pozici nebo velmi schopný junior
  • znalost a zkušenosti s HW a SW produkty
  • znalost programování a databáze MS SQL
  • znalost aktualizace a údržby aplikací na serverech se systémem Windows

BENEFITY

  • kvartální bonusy, mimořádné prémie
  • 4 týdny dovolené + 5 dnů dodatečného zdravotního volna
  • možnost bezplatných jazykových kurzů AJ v rámci pracovní doby
  • stravenkový paušál
  • penzijní připojištění
  • cafetérie Benefit Plus

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Plzeň

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Stravenky
  • Odměny ke mzdě
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Cafeteria systém
  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení

Vhodné pro

  • Absolventi

Váš konzultant

Jana Vlčková Diddenová