PowerShell Administrator s přesahem do bezpečnosti

Máte pokročilou znalost Powershellu a administrace OS? Zajímá vás security? Podílejte se na pojektu správy a managmentu certifikátů v až milionu zařízení velkých firem. Pro brněnskou pobočku mezinárodní firmy s původem v Německu hledáme kolegu na pozici Powershell administrátora.

POPIS POZICE

  • Komunikace pomocí PowerShell s klientskými zařízeními
  • Managment, updaty a údržba certifikátů
  • Spolupráce s kolegy uvnitř firmy i u klienta
  • Troubleshooting, skriptování

PROFIL KANDIDÁTA

  • Předchozí zkušenosti s administrací OS Windows nebo Linux
  • Velmi dobrá znalost PowerShell
  • Zkušenost s managmentem certifikátů v zařízeních, nejlépe PKI
  • Angličtina na komuniaktivní úrovni (komunikace s kolegy a zákazníky)

NABÍZÍME

  • Částečný homeoffice (převážně remote práce s výjezdy ke klientům)
  • Dovolená navíc, sickdays
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Příležitosti k dalšímu vzdělávání
  • Příspěvky na stravování

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete váš životopis přes tlačítko níže.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Brno

Typ úvazku

  • Plný úvazek
  • IČO/Živnost

Obor

  • Cyber & Security
  • Infrastructure

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Odměny ke mzdě
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby
  • Příspěvek na Multisport kartu

Váš konzultant

Ivana Sochová