Síťový specialista (L3)

Pro našeho klienta, který poskytuje IT služby středním a velkým společnostem, hledáme zapáleného kolegu na pozici Networking specialist, který se rád rozvíjí v IT světě a nebojí se komunikovat se zákazníky.

Technologie, které společnost využívá: HPE (Aruba), Cisco, Fortinet

Onsite v Pardubicích nebo Smiřicích.

POPIS POZICE

  • Implementační práce v rámci projektů L2/L3 support
  • Školení IT administrátorů i koncových uživatelů
  • Spolupráce s obchodním oddělením/presales
  • Příprava dokumentace
  • Vzdálená podpora zákazníkům a řešení incident

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky
  • Zkušenost s HPE (Aruba), Cisco, Fortinet- na úrovni implementace a správy je nutná
  • ŘP sk. B-aktivní řidič
  • Anglický jazyk B2
  • Ochota rozvíjet se v oboru, zájem o moderní technologie

NABÍZÍME

  • Služební automobil i k soukromému využití
  • 5 týdnů dovolené, volno při pracovních výročích
  • Cafeterie – příspěvek 12.000 Kč/rok
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní a společenské akce
  • Jazykové vzdělávání a osobní rozvoj

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete váš životopis přes tlačítko níže.

LOKALITA

  • Pardubice

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Infrastructure

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Sick Days
  • Dovolená navíc

Váš konzultant

Ivana Sochová