SW Vývojář (C, C++, C#)

Pro výrobní společnost sídlící v blízkosti Plzně hledáme kandidáty, kteří by měli zájem pracovat jako SW specialisti/vývojáři. Pokud máte zkušenost z obdobné pozice, nebo jste absolvent se zájmem o obor, ráda vám sdělím podrobnější informace.

Nástup možný ihned.

CO BUDETE DĚLAT

  • Návrh, vývoj a testování SW v jazyce C, C++, C# – budete mít na starost celý cyklus projektu včetně případných studií, testů, shromažďování požadavků, ověření a následné uvolnění do výroby
  • Kromě vývoje se budete podílet i na údržbě systému
  • Po řádném zaškolení je možné pracovat částečně vzdáleně
  • Možnost vést menší tým kolegů

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Znalost C, C++, C#
  • Angličtina na komunikativní úrovni – spolupráce s kolegy a se zákazníky ze zahraničí
  • Zkušenost s vývojem systému výhodou (pozice je vhodná i pro absolventy)

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Flexibilní pracovní doba s možností práce na HO
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost výuky anglického jazyka
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování, případně stravenky

LOKALITA

  • Plzeň

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Development & Engineering

Mzda

  • Mzda: 45000 – 90000 Kč / měsíc

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení

Vhodné pro

  • Absolventi

Váš konzultant

Tereza Vlachová