Funkční analytik pro bankovní projekt v Brně

Hledáme analytiky se zkušenostmi v databázích na pozici funkčního analytika pro jednu největších mezinárodních bankovních a pojištovacích skupin. Připojte se k týmu v Brně a pomáhejte s vývojem zcela nového systému pro reporting.

POPIS POZICE

  • sběr a anaýza business požadavků
  • spolupráce na vývoji a delivery BI řešení (definování, transformace a mapování dat)
  • reporting
  • tvorba dokumentace
  • návrh a hodnocení možných změn v zadané oblasti projektu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Pokročilé znalosti SQL
  • komunikativní agličtina (každodenní komunikace se zahraničním týmem)
  • předchozí zkušenosti s analýzou a zpracováním dat

Databázový systém je postavený na Teradata, dále se můžete setkat s kódem v Java, Python, PHP a k reportingu používají QlikSense, WKFS OneSumX, Moody’s Risk Authority nebo Miliman.

NABÍZÍME

  • Finanční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • 3 dny home office
  • Cafetere
  • Příspěvky na volný čas a sport
  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • Firemní školka
  • Vyhrazený čas na vzdělávání, vzdělávací rozpočet, interní školení
  • 5 týdnů dovolené, sick days

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete váš životopis přes tlačítko níže.

LOKALITA

  • Brno

Typ úvazku

  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek

Obor

  • Data Science & Analytics

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Odměny ke mzdě
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce převážně z domova
  • Bez nutnosti ČJ
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Ivana Sochová