Java developer – E – Commerce

Pro našeho klienta předního světového poskytovatele služeb v oblasti platebních technologií hledáme Java developera.

Technologie, se kterými budete pracovat:

✅Java

✅Docker

✅Spring, Spring Boot, WebFlux

✅Jenkins

CO BUDETE DĚLAT

  • Spolupracovat v rámci Scrum týmu
  • Analyzovat obchodní požadavky, poskytovat řešení
  • Navrhovat, vyvíjet a testovat nové funkce
  • Podílet se na zlepšování procesu vývoje

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Více než 5 let zkušeností s vývojem v Javě, nejlépe s projekty e-commerce
  • Vynikající znalost Docker, Spring Boot a Spring, WebFlux, Jenkins
  • Znalost architektonického stylu mikroslužeb

Bude výhodou, pokud budete mít:

  • Zkušenosti z obdobné pozice ve finančním/IT sektoru
  • Přehled v Linux a Ansible
  • Znalost Git, JIRA, Maven, Elastic, Consul, Vault, HAProxy, NGINX, Prometheus

NABÍZÍME

  • Spolupráci na IČO
  • Mezinárodní projekty
  • Hybridní pracovní režim, pružnou pracovní dobu
  • Práce v dynamickém a inovativním prostředí
  • Příležitost pro profesní růst a rozvoj
  • Samozřejmě super kolegy!
  • Nástup ideálně ihned

OZVĚTE SE NÁM

Přihlaste se a buďte součástí těch nejlepších projektů s mezinárodním přesahem!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • IČO/Živnost

Obor

  • Development & Engineering

Benefity

  • Práce převážně z domova

Váš konzultant

Daria Onufriiets