Oracle Database Administrator

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící ve financích, hledáme Oracle Database Admina se zkušenostmi s Oracle DB 19c. Budete mít klíčovou roli při správě a optimalizace databázové infrastruktury a možnost neustále naše systémy posouvat na vyšší úroveň co se týče výkonnosti, ale i spolehlivosti.

Hledáme někoho kdo již má alespoň nějaké zkušenosti s administrací Oracle, ale zároveň přikládáme stejnou váhu osobnosti a je pro nás stejně kritické zapadnout do týmu, protože vše ostatní jsme schopni Vás naučit.

POPIS POZICE

Budete mít na starost správu naší Oracle DB 19c a infrastruktury kolem ní s tím, že jsme schopni většinu věcí v případě potřeby naučit.

  • Správa, údržba a monitoring databází Oracle (RAC)
  • Zálohování databáze (RMAN, ZDLRA)
  • Správa Oracle GoldenGate
  • Správa Oracle Clusterware
  • Správa OS Linux
  • Podpora on-call – střídání po týdnech s kolegy v týmu – jedná se obvykle o jednotky hovorů měsíčně

Je kritické mít zkušenosti s administrativou Oracle DB 19c a orientovat se v prostředí Linuxu. Vše ostatní jsme schopni naučit.

  • Pokročilé administrační schopnosti Oracle DB 19c
  • Zkušenosti se správou nebo alespoň orientací v OS Linux
  • Plynulá čeština/slovenština a středně pokročilá angličtina

Výhodou je pak

  • Zkušenosti s nastavením a správou systému Oracle RAC a Data Guard
  • Zkušenosti se správou Oracle GoldenGate
  • Zkušenosti se správou Oracle Exadata a ZDLRA

NABÍZÍME

  • roční bonus do výše 10%
  • příspěvek 7000,- Kč ročně na dovolenou, sport aj.
  • hybridní pracovní režim (1-2 dny v týdnu na HO)
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 5 dodatečných dnů volna
  • stravenky v hodnotě 150,- Kč za odpracovaný den plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnosti jazykových kurzů v případě potřeby
  • péči o duši: neomezená možnost využití služeb Soulmio (možnost online anonymních konzultací s psychoterapeuty)
  • online lékařská poradna uLékaře
  • občerstvení na pracovišti

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • Infrastructure

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Odměny ke mzdě
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na životní pojištění

Váš konzultant

David Veverka