IT Technik pro koordinaci zakázek

Máte pokročilou němčinu a vášeň pro IT?

Hledáme nové kolegy do stabilní německé společnosti, která nabízí kariérní příležitost v multikulturním prostředí, kde budete klíčovým členem týmu IT podpory v jedné z největších společností poskytujících IT služby v Evropě.

Společnost poskytuje vysoce kvalitní služby nejprestižnějším zákazníkům v automobilovém průmyslu v Německu a České republice.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zajištění pečlivé dokumentace
  • Dodržování dohodnutých časových limitů pro odpovědi a řešení, s cílem dosáhnout vysoké míry spokojenosti zákazníků
  • Identifikace slabých míst a potenciálních zdrojů chyb v provozu prostřednictvím proaktivního přístupu. Tím se zajistí efektivní řešení a minimalizace rizik
  • Provádění nezávislé servisní činnosti podle specifikací klienta
  • Komunikace s klienty a zajištění všech potřeb klienta/zákazníka

POŽADAVKY

  • Písemný a komunikační německý jazyk je nutností
  • Zkušenosti se zpracováním příchozích úkolů, které vedou k úspěšnému řešení problému (Žádné call centrum ani příchozí hovory. Pracuje se s ticketovacím systémem)
  • Praktické zkušenosti s podporou Windows PC/notebooků a mobilních zařízení (iOS, Android) jsou vítány, ale pokud máte IT zkušenosti a ochotu se učit, můžeme vaše dovednosti vybudovat
  • Požadujeme znalost softwarové podpory v MS Office 2016 a/nebo Office 365

BENEFITY

  • Dlouhodobá a stabilní spolupráce
  • Možnost práce z domova
  • Silná podpora rozvoje kariéry vedoucího týmu, manažera atd.
  • Pracujte s nejnovějšími nástroji a aplikacemi
  • Školení a další vzdělávání
  • Notebooky a mobilní telefony i pro osobní použití
  • 25 dní dovolené
  • 3 Sick days
  • Stravenky (100 Kč)

LOKALITA

  • Praha

Typ úvazku

  • Plný úvazek

Obor

  • IT Consultation

Benefity

  • Částečný Home Office
  • Stravenky
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení

Váš konzultant

Tereza Buchtová